Sme firma ponúkajúca prekladateľské služby - preklady, tlmočenie a taktiež výučbu jazykov.

Poskytujeme preklady z a do jazyka anglického, nemeckého, francúzskeho a talianskeho. Špecializujeme sa na technické preklady z oblasti strojárstva, výpočtovej techniky, elektrotechniky, chemického a stavebného priemyslu, automobilového priemyslu, poľnohospodárstva, biológie a ekológie, ale tiež medicíny, psychológie a ekonomiky. Okrem technických prekladov zabezpečujeme aj preklady umeleckých textov. Tlmočíme na Slovensku aj v zahraničí. Základom našich služieb je dosiahnutie maximálnej spokojnosti klientov, čo sa týka kvality ako aj dodržiavania dodacích podmienok podla požiadaviek.
Poskytujeme tiež výučbu angličtiny a taliančiny - všetky stupne : začiatočníci, mierne pokročilí, pokročilí - za primerané ceny.
Sme firma s celoslovenskou pôsobnosťou o čom svedčí aj skutočnosť, že medzi našich klientov patria firmy na západnom, strednom aj východnom Slovensku. Bližšie informácie nájdete v Referenciách.
Objednávky prijímame non-stop e-mailom, faxom, telefonicky, alebo priamo z tejto stránky prostredníctvom objednávkového formulára.